ריהוט משרדי במרכז

בעלי עסקים רבים, אשר ניצבים בפתחו של תהליך עיצוב המשרד שלהם, מתמודדים לא אחת עם דילמות הקשורות לעיצוב המשרד. זוהי הנקודה שבה צריך להחליט איזה ריהוט מתאים, אילו צבעים ישדרו חום ומשפחתיות ואיזה כיסא מנהלים עדיף. אם בית העסק שלכם ממוקם באחת הערים הגדולות במרכז הארץ (תל אביב, רמת גן, פתח תקווה ושכנותיהן) הרי שפרושות לפניכם שלל חנויות ריהוט משרדי במרכז.

מצד שני, האם אתם בטוחים שאתם ערוכים לצאת לתהליך הזה בעצמכם? אם לא, אפשר וכדאי לשקול את האפשרות להיעזר במעצב פנים או באדריכל שילוו אתכם לאורך הדרך. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם מנצלים את החללים השונים בצורה יעילה ומשתמשים בתקציב הקיים כדי לקנות ריהוט משרדי איכותי, מרשים ונוח.

ריהוט משרדי במרכז – איך מקבלים השראה?

מי שמעדיף לעצב את המשרד שלו בעצמו בוודאי יעדיף לקבל השראה או רעיונות כדי שיוכל להחליט מה באמת אידאלי עבורו. לצורך כך מומלץ לשים לב לעיצוב משרדים אחרים בסביבתכם, לבקר את המשרדים הסמוכים או להתייעץ עם חברים שריהטו את המשרדים שלהם. דרך נוספת ומצוינת היא לקבל השראה דרך האינטרנט והרשתות החברתיות – המקור הטוב ביותר למידע.

דרך מנועי החיפוש ודרך קבוצות שונות בפייסבוק תוכלו לקבל רעיונות חדשים ומקוריים לניצול השטחים הקיימים, לבחירת פריטים מתאימים לפינות ייחודיות שיש לכם במקום או לקביעת הצבעים והחומרים האידאליים לריהוט המשרדים שלכם. כמובן שחשוב לזכור שגם הנוחות שלכם ושל הצוות חשובה ולכן כיסאות משרדיים שנראים מרשימים מאוד אבל מתברר כלא נוחים או ככיסאות שמובילים לכאבי גב הוא הדבר האחרון שאתם צריכים, יפים ככל שיהיו. אם כן, בביקורכם בחנויות ריהוט משרדי במרכז הקפידו לבחור ריהוט יפה, קבלו השראה מאחרים והשקיעו באסתטיקה – אבל לא על חשבון הנוחות שלכם.

השקיעו גם בפינות המנוחה

לאחר שסיימתם לתכנן את פינות העבודה שלכם, הגיע הזמן לתכנן גם פינות מנוחה. נכון, למשרד באים כדי לעבוד, אבל מנוחה חשובה לנפש ולמוטיבציה, ובפינות שמתוכננות בצורה נכונה אפשר להמשיך לעבוד מבלי להרגיש בכך. פינת קפה מפנקת עם כורסאות נוחות ומכונת קפה איכותית היא פינת קפה שבה יוכלו העובדים לטעון אנרגיות ולפגוש את החברים שלהם למשרד כדי לקטר על הלקוח המרגיז או על העסקה שנתקעה.

פינת קיטורים היא ללא ספק חשובה מאוד אבל אם תחשבו על זה עוד קצת תבינו שזוהי גם הפינה שבה הם יקבלו ייעוץ, ולא רק אוזן קשבת. החלפת רעיונות ודעות בין העובדים היא אחד הנושאים העיקריים שכדאי לעודד והיא יכולה לשפר את הפעילות העסקית, להביא ללידתם של רעיונות חדשים ולעשות לעובדים הרבה טוב הלב, וזה גם חשוב מאוד. אם כן, פינת קפה מפנקת, חדר אוכל מאובזר ואפילו חדר מנוחה אם יש לכם מקום לכך – כל אלה יתרמו לעסק לא מעט, ועוד יותר מכך לרווחתם של העובדים.

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ