שולחן לחדר ישיבות – הסטטוס שלכם כמנהלי חברה

חדר הישיבות, אמור להיות החדר הכי מושקע במשרד. בחדר זה, ישנן החלטות גורליות באשר לעתידו והתקדמותו של כל עסק או חברה. יש לדאוג לרהט את החדר עם ריהוט משרדי יוקרתי ומכובד המתחיל עם שולחן לחדר ישיבות, כיסאות תואמים, יציאות של שקעים חשמליים למחשבים ניידים, מקום למקרן ומסך גדול, במידה והמנהלים, מעוניינים לשווק מוצר חדש בעסק  יש להעביר את המסר הרצוי, כאשר אתם רוכשים את הריהוט.

אם אתם מעוניינים להעביר את ההרגשה לנוכחים, כי "כאן מדובר בישיבה מכובדת או חברה מכובדת ונחשבת" כדאי כי יהיה לכם את הריהוט המתאים לכך, כגון עץ מלא וכיסאות העשויים מעור. על מנת לבחור את הריהוט המתאים לחדר הישיבות, יש לחשב את גודל החלל, כך שהחדר לא יהיה צפוף מדי, כאשר יש לו שולחן לחדר ישיבות גדול מדי, מה שיקנה לחלל הרגשה של צפיפות ואי נוחות. יש שיאהבו את המראה העתיק והמפואר, אך יש שיהיו מעוניינים במראה של הייטק מודרני אך יוקרתי. האיכות של הריהוט בחדר הישיבות, ניכר מיד לעין. חשוב לתכנן את חדר הישיבות, על פי כמות המשתתפים.

שולחן לישיבות שישדר נוחות וכבוד

זה מה שכל המנהלים מעוניינים בו ולכן, יש למצוא את הריהוט המשרדי המתאים ביותר עבור חדר הישיבות, שישדר את הנוחות והכבוד של חברה המעוניינת להיות מיוצגת כראוי. היות ומדובר בהרבה מקרם בישיבות, אשר עלולות להיערך להרבה שעות, חשוב כי תשימו לב לנוחות של הכיסאות ולשולחן שיהיה לו את האבזור המלא עבור ישיבות מסוג זה. חשוב, כי כל אחד מהנוכחים בישיבה, יהיה לו קשר עין עם האחרים, כך תהיה בעצם תחושה שכולם שותפים מלאים, לישיבה שמתנהלת ויוכלו לתקשר עם כל המסובים. שולחן לחדר ישיבות מותאם נכון, אמור להיות בנוי כך שיתאפשר את הבהרת ההירארכיה הנכונה. המנהל, צריך להיות במקום בולט, כמי שינהל את הישיבה. רצוי, כי השולחן יהיה בנוי באות "T" האנגלית כך שיוכל להתפרס נכון עם היושבים.

שולן ישיבות- יוקרתי יותר או פחות

ישנם סוגים שונים של שולחנות משרדיים לחדר ישיבות, כמו אלה שהם יוקרתיים יותר או יוקרתיים פחות. בכל מקרה שולחנות המיועדים לחדרי ישיבות, מחייבים השקעה היות ושולחנות אלה, מהווים חלק נכבד מפנים החברה שולחנות שיהיו איכותיים לחדר ישיבות, ישרתו את המשרד לשנים ארוכות. שולחנות אלה, ישרתן הן בזמן ישיבה עם עובדי החברה והן, עם אנשי עסקים שונים המגיעים לישיבות השונות. ישנן ישיבות שמטרתן היא לצורך חברתי, כגון כנס עובדים ותוכניות עבודה או שדרוגים בחברה, או ישיבות המיועדות לעסקים בלבד.  ניתן למצוא שולחנות המתאימים לעשרה איש ויש לעשרים איש במידה ואין צורך קבוע בשולחן גדול, ניתן למצוא שולחנות ישיבה שניתנים לקיפול. שולחנות אלה, תופסים מקום קטן וניתן להוסיף מקומות נוספים לשולחן, על פי כמות האנשים שיהיו בישיבה ולהוסיף את הכיסאות שיתאימו לשולחן.

עיצוב ותכנון נכון של חדר ישיבות

עיצוב חדר הישיבות הוא חשוב, אם המשרד עוסק במקצועות חופשיים כמו משרד ייעוץ, או משרד עורכי דין והאורחים הם לקוחות המגיעים מבחוץ, יש לבחור ריהוט מהודר יותר לחדר הישיבות, באמצעות ריהוט של חדר הישיבות, יוקרן תדמית העסק. אם מדובר בפגישות יומיות, שהן פנימיות יותר, כגון פגישות עם העובדים ומנהלי המחלקות במשרד, תוכלו לרכוש רהיטים זולים ופשוטים יותר. יש לצין, כי כרטיס הביקור של החברה ניכר גם בחדר הישיבות שלה. אם אתם מעוניינים בעוצמה, יוקרה וכבוד, תוכלו למצוא שולחנות וריהוט לחדר הישיבות שישדר את המסר . חשוב, כי הריהוט יהיה נוח לישיבה ולשימוש.

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ