ריהוט משרדי במחיר שמתאים ללקוח

כל אחד מאתנו היה רוצה לעבוד במשרד גדול ומרווח, משרד אשר מעוצב לעילא ולעילא ושמספק את הציוד המשרדי ברמה הגבוהה ביותר. הבעיה היא, שלעתים, מחירו של ריהוט משרדי כזה הוא יקר ביותר – כך, רק המשרדים הגדולים, יש שלהם תקציב נרחב, יכולים להרשות לעצמם לרכוש רהיטים איכותיים. עם זאת, מצב לא חייב להיות גזירת גורל עבור משרדים אחרים, שמעוניינים בריהוט מרשים אך אין להם תקציב נרחב עבור כך. בדיוק עבור משרדים קטנים כאלו, ישנו שוק מובחן של ריהוט משרדי זול מרשים ואיכותי, אשר מסוגל להציע חוויית שימוש, שאיננה נופלת מזו המגיעה מצד הריהוט היוקרתי ביותר.

בחירת הריהוט למשרד

בבחירת ריהוט משרדי זול למשרד שלנו, נחשב על שלוש נקודות מהותיות. הנקודה הראשונה היא נוחות השימוש – האם הריהוט נוח לשימוש? נוחות שימוש מתבטאת בכיסאות משרדיים שבנויים נכון מבחינה ארגונומית, משולחנות רחבים, שמעניקים משטח עבודה רחב ידיים ובארונות בעלי נפח אחסון מספק. עניין שני הוא עיצובו של הריהוט – האם הוא משתלב בקו העיצוב הכללי של המשרד שלנו? משרדים סולידיים, כמו של עורכי דין ורואי חשבון, מצריכים ריהוט בסגנון מאופק. זאת, בשעה שעבור משרדים העוסקים במקצועות יצירתיים, מומלץ להכניס ריהוט שהינו בעל מראה ייחודי, שמעיד על אופי המשרד והעובדים בו.

עמידות לאורך זמן

ריהוט משרדי זול מעניק לנו את האפשרות להכניס ריהוט במחיר שלא מעיק על התקציב שלנו, אך אין פירוש הדבר, שעלינו להתפשר על איכותו. לכן, העניין השלישי נוגע לאיכות הריהוט שנעשה בו שימוש. ריהוט אשר מוענקת לו תקופת אחריות ארוכה, של מספר שנים, הוא ריהוט שנוכל לסמוך עליו בעת שנשתמש בו. בבחירת הריהוט שלנו, איכותו של הריהוט תתבטא בפרטים הקטנים – האם מנגנון הנעילה של הארון מתפקד כמו שצריך? האם המגירות נפתחות ונסגרות בנוחות? האם ישנה מחשבה על הפרזול של ארונות המשרד? האם הצירים עומדים במקומם כמו שצריך? ונקוות נוספות.

ריהוט למשרדים מתניידים

במציאות של היום, ייתכן מאוד שמשרדים ישנו תדיר את מיקומם, על מנת לעבור למקום בו השכירות זולה יותר, או אל מקום שנחשב למרכזי יותר בענף שלו. אם ישנם מעברים תכופים, מומלץ לרכוש ריהוט, אשר יהיה קל לנייד אותו ממקום למקום. מדובר, למשל, על שולחנות משרדיים מתקפלים. רכישת ריהוט מהסוג הזה טובה גם על מנת לשנות מדי פעם את סדר הרהיטים במשרד ובכלל להעניק לו מראה חדש. זאת, מבלי לרכוש ריהוט משרדי חדש.

אצלנו בנגריית גור תוכלו למצוא מגוון רחב של ריהוט משרדי. אנו נגרייה מייצרת בעלת ניסיון של כ 50 שנה בתחום.

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ