ארונות בהתאמה אישית

ארונות / כונניות למשרד – סדר וארגון הם חלק הכרחי במשרד פעיל. כאשר טפסים, מסמכים בעלי ערך חשוב, או תיקי לקוחות וניירת חשובה אמורים להיות מאורגנים בצורה מסודרת וחסויה ואם לא כך, הם עלולים ללכת לאיבוד או שהטיפול בהם עלול להתעכב ולכך יש לא פעם השלכות חמורות ביותר. לכן, יש לתת את הדעת על החשיבות הרבה של הסדר והארגון אצלכם במשרד.

ע"י ארונות שמותאמים לפונקציות ולמידות בחדרים שלכם. הארונות מיוצרים בכל חומר גלם שמתאים לשאר פירטי הריהוט בחדר ובכלל כל חומר גלם שתחפצו, מלמין, פורמייקה, פורניר וצבע אפוקסי. עם דלתות הזזה (במקומות הצפופים) או דלתות פתיחה מעץ או זכוכית. נגרית גור ריהוט משרדי תשמח לייצר עבורכם את האחסון המתאים, תוך שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר ומתן אחריות לכל מוצר.

התאמת ארונות לגודל המשרד

כאשר אנחנו בוחרים ארונות למשרד, אנחנו צריכים להתחשב קודם כל בגודלם – ארונות מתאימים למשרד הם כאלו אשר לא תופסים חלק גדול מדי מחלל החדר. ארונות גדולים מאוד הם אולי יעילים באחסון, אך עלולים ליצור תחושה של מחנק במשרד. בד בבד, חשוב לבדוק גם את החלוקה הפנימית של הארונות – בדרך כלל, ארונות משרדיים מגיעים עם מדפים המותאמים לאחסון קלסרים עם חומר. עם זאת, ייתכן ונרצה לאחסון בארון גם חפצים נוספים, גדולים יותר, שלא ייכנסו למדפים הסטנדרטיים. לבסוף, הארונות שלנו ניתנים לבחירה על סמך מנגנון הפתיחה שלהם – ישנם ארונות, שהדלתות שלהם נפתחות בתשעים מעלות כלפי חוץ. עבור משרדים קטנים יותר, מומלץ לבחור בארונות בעלי דלתות הנעות מצד לצד על גבי מסילה קבועה.

הבחנה נוספת בקטגוריית הארונות היא בין ארונות קיר לארונות שניתן להוציאם. ארונות קיר הם ארונות מתאימים למשרד שיש בו ציוד רב ביותר, בשל חלל האחסון הרב שיש בו. ארונות שניתנים להרכבה, לעומת זאת, מתאימים למצבים בהם נרצה להעביר את הארונות מחדר אחד למשנהו – במצבים בהם החדר משנה את ייעודו, או שמי שעובד במשרד עובר לחדר אחר. חשוב שהארונות יותקנו בצורה בטיחותית – כלומר, בצורה יציבה, שלא ניתן יהיה לטלטל אותו בקלות. ארון כזה עלול להוות סכנה בטיחותית לסובבים. חלק מהארונות ניתנים להרכבה עצמית, אך ארונות גדולים יותקנו על ידי אנשי מקצוע.

קראו עוד: מחיצות O.S
קראו עוד: כיסאות למשרד
image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ